574 543 360    537 028 610    880 857 006    agrosped77@wp.pl   Autoryzowany Dealer KIOTI
MAXCHEM
574 543 360   agrosped77@wp.pl

O NAS

AGROSPED jest firmą zajmującą się sprzedażą maszyn rolniczych funkcjonującą od ponad 20lat.

Prowadzimy dystrybucję głównie ładowaczy czołowych wrazz osprzętem i możliwością montażu u klienta. W asortymencie posiadamy także brony, agregaty, opryskiwacze, rozdrabniacze do gałęzi, rozsiewacze, owijarki i wiele innych.

Realizujemy ciągłą sprzedaż na terenie całego kraju jak i również za granicą, głównie Słowacja, Czechy, Rumunia, Niemcy, Włochy.

Dzięki elastycznemu podejściu i doświadczeniu możemy zaproponować naszym klientom towary najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. W naszej ofercie posiadamy fabrycznie nowe maszyny rolnicze przede wszystkim renomowanych polskich producentów.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, pomagamy w doborze i konfiguracji sprzętu w zależności od potrzeb. Nasi doświadczeni handlowcy służą radą i pomocą techniczną przy doborze interesujących Państwa maszyn i urządzeń w trakcie przygotowywania oferty handlowej oraz na całym etapie realizacji zamówienia.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług i mogli cieszy się wieloletnią eksploatacją maszyn. Nasza firma posiada także ogromny park maszynowy dzięki czemu możemy wytwarzać produkty pod własną marką takie jak: łyżki, paleciaki,łyżko-krokodyle, pługi do śniegu, zamiatarki listwowe, widły od obornika czy też łyżki do wózków widłowych oraz wiele innych maszyn. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty.

20 lat doświadczenia

Nasza firma zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych od ponad 20 lat!

SAMI PRODUKUJEMY

Pługi śnieżne, osprzęt do ładowaczy taki jak łyzki, paleciaki, krokodyle i łyżko krokodyle.

renoMOWANI PRODUCENCI

W naszej ofercie posiadamy fabrycznie nowe maszyny rolnicze.